Laatste nieuws maart 2023

De Groenenberg

Ons dorpshuis heeft goede voorzieningen. De zalen en ruimtes die kunnen worden gebruikt zijn goed voorzien van al wat nodig is, er is WIFI in het gebouw, de toegankelijkheid is goed, een beeldscherm voor presentaties en dergelijke. Je kunt bij ons voor veel zaken terecht. Het belangrijkste is en blijft dat we graag de huiskamer van ons dorp willen zijn en daarom is het mooi dat we nu de dinsdag, woensdag en donderdag de gehele dag vanaf 10.00 uur geopend zijn. U kunt bij ons terecht voor een kopje koffie dan wel een drankje en u kunt afspreken met wie u wilt in
ons dorpshuis op die momenten. Meestal kunt u dan ook onze tentoonstelling die er dan te zien is bekijken.

De maand april zijn er allerlei activiteiten van de VVV, uitmondend in Koningsdag. We verheugen ons er op en gaan er van uit dat velen van ons dorp aan deze activiteiten mee doen.
We zijn blij dat we wat mensen er bij hebben gekregen als vrijwilliger achter de bar. Het is belangrijk dat dat goed bezet is en het is mooi dat we dat kunnen doen.

Het was jammer dat het biljarttoernooi geen doorgang kon vinden, omdat Jans Spijkerman in het ziekenhuis belandde en hij de organisatie doet. Het toont wel de kwetsbaarheid van zo’n evenement. We hebben soms ook wel wat zorgen over de verenigingen die ons dorpshuis voor hun bijeenkomsten benutten: ze worden vaak wat kleiner en grijzer en we wensen eigenlijk
iedereen toe dat ze meedoen bij één van de verenigingen. Toneel, Quilting Bee, Yoga, bridge, ouder-kind café, Jeu de Boules en vele andere activiteiten hebben we. Kijk op de agenda op onze
website om te weten wat er te doen is.

Zondag 26 maart is er weer een muziekmiddag van ons als dorpshuis samen met Plaatselijk Belang met de band Play it Hard.

Jan Hommes, voorzitter de Groenenberg