Laatste nieuws oktober 2022

admin

Het zijn ook voor ons dorpshuis bijzondere tijden. Noodgedwongen hebben we alle prijzen, zowel die voor de huur als de consumpties, moeten verhogen vanwege de energieprijzen. Op dit moment is nog niet duidelijk hoe het allemaal precies gaat lopen, of er wellicht ook een compensatie vanuit de gemeente komt, maar vooralsnog verdubbelen onze kosten voor energie en dat was al niet weinig. We hopen op begrip van alle gebruikers. We hadden beloofd op onze druk bezochte gebruikersavond snel duidelijkheid te geven en dat hebben we gedaan.

September en oktober waren tot nu toe druk. De muziekmiddag was wel een volle zaal, maar vooral muzikanten; zo’n 40 belangstellenden waren aanwezig en dat was wel mooi, tegelijk hadden we op wat meer gehoopt. En het was zeker de moeite waard. Juliana, de chr. fanfare uit Hoogezand, speelde een mooi programma; we zaten er dichtbij en dat was ook bijzonder. We gaan op naar de pubquiz, de sinterklaasintocht en een aantal andere activiteiten in de Groenenberg. We hebben er zin in en gelukkig onze vrijwilligers ook. In het dorpshuis maken we ook gebruik van een reïntegratie-baan. Sandra werkt ongeveer 16 uur bij ons als rechterhand van Henk.

Jan Hommes, voorzitter de Groenenberg